Motivace obecně

Každý z nás se dostal do situace kdy nevěděl jestli má pokračovat, jestli to co dělá má nějaký smysl nebo význam. Určitě se vidíte v těchto slovech: proč se tohle děje zrovna mě, nebo nechci toho moc chci jen abych docílil tohohle nebo tam toho. Nedaří se vám tíží vám to myšlení a máte v hlavě myšlenky, že to čeho chcete dosáhnout pustíte k vodě. A ve všech směrech myslíte negativně.

Teď se zeptám, ale já vás nejste zatím na začátku ? Vyzkoušel jste opravdu vše co by jste pro dosažení cíle mohl udělat ? Pracujete na svém snu 24 hodin 7 dní v týdnu ?

A nebo jako 90% populace jste to jen vyzkoušeli na měsíc řekli jste si ,že tohle je nemožné a nepůjde to. Teď vám ale řeknu tohle: Je tady v celku nulová šance, že jste vymysleli něco originálního tipu: nekonečná úschova elektrické energie nebo žárovku případně další průlomové a opravdu unikátní věci po případně podobné věci. Nebo že vaše tělo posilováním je nějak významné za dobu 1 měsíce a třeba, že to neroste jak by mělo tak jste z toho špatní.

Ale nezoufejte, víte proč ostatní kulturisti a nebo ostatní firmy jsou úspěšné ? Koukněte se jak dlouho jsou již na trhu ! Není to jen rok dva nebo podobně. Jsou zde už roky a makají na sobě stále ať už jsou to kulturisti, vlastníci firem, živnostníci, spisovatelé kdokoliv! Není moc možné, že hned uděláte díru do trhu nebo ,že z vás bude kulturista za měsíc cvičení. Nic nepřichází hned, výsledky cokoliv přichází s časem jsou to roky a roky dřiny! Kdy stále slyšíte to nedokážete nebo vám vaše myšlení říká že je to zbytečné ale neposlouchejte nikoho když do toho půjdete na 100% a budete dělat to co vás baví, to čeho chcete dosáhnout dosáhnete toho neznám člověka, který když opravdu do něčeho šel a vzdělával se ve své věci ,že by ničeho nedosáhl. Nechte si poradit, vezměte si z toho co to klidně jen potřebujete, vzdělávejte se, čtěte. Napodobujte ostatní lidi kteří už před vámi dosáhli výsledků! Proč? Protože oni už dokázali uskutečnit váš sen! Tak do toho pojďte a nebojte se! Vy to dokážete!

7 replies on “Motivace obecně

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *